Hakkımzıda

Kristal Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası Hakkında

Kristal Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası 2013 yılında Mustafa Emrah Özdemir ve Mehmet Selçuk Aran liderliğinde kuruldu. Takip eden iki yıl içerisinde 100 kişiyi aşan profesyonel kadrosuyla büyük bir organizasyona dönüştü.

Kristal Türkiye, Türkiye’nin arazi proje yatırımında önder kuruluşlarından biridir.

Kristal Türkiye, gayrimenkul franchise markaları arasında yenilikçi, öğrenilmiş bütün yüklerden arındırılmış bir iş modeli sunar. Franchise modellerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Kristal Türkiye beş değer etrafında toplanır: İnsan odaklı, hep beraber, uyum, paylaşım, inovasyon. Beş değerden yola çıkarak markamız, gayrimenkul sektöründe dünyada da çok seyrek görülen üstün hizmet anlayışını geliştirmiştir. Kristal Türkiye üstün hizmet anlayışı sayesinde tüm profesyonellerine, müşterilerine her alanda yanında olduğunu gösterir. Eğitim, hukuki danışmanlık, mali müşavirlik, teknoloj, pazarlama, gayrimenkul değerleme, mimarlık gibi alanların tamamında destek sağlar. AR-GE çalışmaları sayesinde yeni hizmetler ekleyerek, var olan hizmetlerini geliştirerek temas ettiği tüm paydaşları öncü uygulamalarıyla geliştirir.

Kristal Türkiye profesyonellerini ofis seviyesinde de bireysel seviyede de hiçbir konuda yalnız bırakmıyor. Beş değerini birebir yansıttığı Kristal Enstitü sayesinde 20’yi aşkın eğitimi ile tüm güncel bilgileri teorik ve pratik anlamda ailesinde bulunan profesyonellere aktarıyor.

Kristal Türkiye, yerli marka olma özelliği ile tüm marketin büyümesine yönelik çalışmalar yapar.

Kristal Türkiye kendi işinin kurmanın en KaR’lı markasıdır. Kristal Türkiye Franchise hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bireysel çalışmak istiyorsanız, gayrimenkul danışmanlığı hakkında tüm bilgileri öğrenmek mesleğinizde en iyi olmak istiyorsanız tıklayın, bilgi alın.

VİZYON

Gayrimenkul Endüstrisinin öğrenilmiş bütün yüklerinden arındırılmış, yöntem ve modelinin deneyimini Kristal Global geliştirici topluluğuna yaşatmak.

MİSYON

Lokal, Ulusal ve Uluslararası pazarda gayrimenkul endüstrisine değer katan işletme ve profesyonellerimizle hep beraber katma değerli hizmet yaratmak

DEĞERLER

İnsan Odaklı
Hepimiz
Uyum
Paylaşım
İnovasyon
Hakkımızda
Franchise
Danışman Ol
Ofisler
Danışmanlar
Portföyler
Projeler
Gayrimenkul Talepleri
iletisim