Ekibimize Katılın

KRİSTAL TÜRKİYE DANIŞMANI OL

Kristal Türkiye sektörün bütün negatif yüklerinden arındırılmış, yenilikçi, değer katan, kâr odaklı, pozitif çalışmayı ve çalışkanlığı destekleyen üstün hizmetler sunmayı amaç edinmiş bir Gayrimenkul Franchise Markasıdır. Kristal Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası, %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur; Türk markasıdır.

Kristal Türkiye, an itibarıyla Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara illerinde operasyonları bulunmaktadır ve her geçen gün Türkiye çapında yeni ofisleriyle hizmet alanını genişletmektedir.

Kristal Türkiye, İngiltere, Rusya, Almanya, Dubai, ülke müdürlüklerini hizmete açarak uluslararası hizmet alanını genişletmiştir. Yatırımlardan aldığı gücü farklı alanlarda da hizmet alanını genişletme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Kristal Türkiye farklı sermayelerde hitap eden Franchise ve danışman hizmet çeşitlendirmeleriyle tüm pazar kitlesine uygun çalışma ortamı sunar.

Kristal Türkiye, Kristal Türkiye Enstitü çatısı altında pazarın ihtiyaçlarına uygun özel eğitimler sunar. Bu eğitimlerden yararlanmak için Kristal Türkiye ile profesyonel birlikteliğinizin olması zorunlu değildir. Kristal Türkiye pazar hacminin büyümesi için özenle çalışır.

NEDEN KRİSTAL TÜRKİYE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMALISINIZ?

Kristal Türkiye, gayrimenkul franchise markaları arasında yenilikçi, öğrenilmiş bütün yüklerden arındırılmış bir iş modeli sunar. Kristal Türkiye genç, dinamik kadrolarıyla vizyoner bakışıyla sürekli olarak yeni hizmetlerle bayilerini ve danışmanlarını destekler. Üstün hizmet anlayışı ile Türkiye’de öncüdür. Kristal Türkiye Profesyonelleri arasına katılarak: Mali Müşavirlik, Teknik destek, Hukuki Müşavirlik, Teknoloji desteği, Pazarlama desteği, Eğitim desteği, Yatırımcı ağı desteği ve yeni bir çok farklı hizmet desteğini almaya hak kazanırsınız.

BAŞVURU FORMU

Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz hemen başvurun!
Hakkımızda
Franchise
Danışman Ol
Ofisler
Danışmanlar
Portföyler
Projeler
Gayrimenkul Talepleri
iletisim